10 lat minęło – jubileusz Złotoryjskiego Klubu Fotograficznego.

Knocik

Grupa zapaleńców fotograficznych ujęć po raz pierwszy spotkała się 29 marca 2009 roku w okolicach złotoryjskiego zalewu rozpoczynając przygodę z fotografią.Pierwsze koty za płoty przyciągnęły kilku pasjonatów wynikiem ,których było rozpoczęcie spotkań i notowań na najładniejsze zdjęcie tygodnia,potem miesiąca obecnie dwutygodnia.Co tygodniowe spotkania wyłoniły do dnia dzisiejszego blisko 500 zdjęć wspomnianych okresów,które wielokrotnie prezentowaliśmy na naszych wystawach i stronie fotograficznej. Do dnia dzisiejszego mamy w archiwum blisko 8 tys zdjęć z różnych miejsc Polski i Europy tworząc największy zbiór prywatnych i publicznie dostępnych wspomnień z setek wizyt w różnych miejscach.


I tak mijały lata do dnia 30 marca bieżącego roku ,w którym spotkaliśmy się po raz dziesiąty o tej samej porze i w tym samym miejscu rozpoczynając kolejny rok działalności klubu.O godzinie 6  wytrwała ekipa rozpoczęła zwiedzanie złotoryjskiego zalewu i przyległych mu terenów.Celem spotkania była sesja ekipy 🙂 filmowej ,która nagrała i zmontowała krótki materiał ukazujący nasze hobby w plenerze.

Dodaj komentarz

Next Post

Wystawa Złotoryjskiego Klubu Fotograficznego - 85 zdjęć

11 kwietnia 2019 roku została otwarta i do dziś udostępniona wystawa dzieł klubowiczów z okresu 10 lat. Na wystawie w holu Złotoryjskiego Ośrodka Kultury zobaczymy 85 zdjęć autorstwa 14 klubowiczów,którzy dobrowolnie wybrali najładniejsze ich zdaniem fotki w karierze fotografa amatora.Prezentujemy państwu zapowiedź tego co można zobaczyć na dużym papierowym formacie […]