Kraina Wygasłych Wulkanów – konkurs fotograficzny

Knocik

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza mieszkańców gmin: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów oraz Miasto Złotoryja do udziału w konkursie fotograficznym „KRAINA WYGASŁYCH WULKANÓW”

Celem Konkursu jest promocja obszaru LGD, w szczególności jego największych atutów: stożków powulkanicznych i bogactwa geologicznego poprzez pokazanie różnorodności lokalnych minerałów i atrakcji geoturystycznych oraz edukacja mieszkańców obszaru LGD na temat walorów przyrodniczo-krajobrazowych Krainy Wygasłych Wulkanów.

Konkurs został podzielony na dwa tematy:

„WULKANY i ATRAKCJE GEOTURYSTYCZNE”

„KACZAWSKIE MINERAŁY”

Zgłoszenia do konkursu na dostępnym formularzu i zgodnie z załączonym Regulaminem Konkursu prosimy przesyłać na adres biura LGD Partnerstwo Kaczawskie w formie elektronicznej lub pocztą tradycyjną do 9 sierpnia 2017r. do godziny 15.00 (decyduje data wpływu do Biura LGD).

Wystawa pokonkursowa oraz uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w sobotę 26 sierpnia 2017 r. podczas Kaczawskich Warsztatów Artystycznych w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

 

ŹRÓDŁO: STOWARZYSZENIE  KACZAWSKIE

Next Post

Wybieramy zdjęcie miesiąca – Sierpień 2017

Można powiedzieć koniec wakacji !!! Czas na spotkanie klubowiczów po długim okresie dwóch miesięcy.Zgodnie z zaleceniem spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 31 sierpnia 2017 roku o godzinie 17:00. Na spotkanie zapraszamy wszystkich klubowiczów i nie klubowiczów :).