ZDJĘCIE TYGODNIA 49/2016

syl.

Prezes jest najlepszy! – czyli co tam panie na szczycie?

W zeszły weekend nasz prezes wraz z grupą śmiałków klubowych wdrapał się na szczyt Okola wieczorową porą by podziwiać zachód słońca oraz by dać upust dzikiej żądzy fotografowania, a my przez najbliższy tydzień będziemy mogli podziwiać efekty tejże wyprawy w niedalekie strony.
Leszek Leśniak mimo tego, że zszedł już z Okola to pozostaje na szczycie Zdjęcia Tygodnia zdobywając pierwsze miejsce. Jak widać nie wystarczyło mu wysokości – musiał jeszcze spojrzeć w górę.

2016 ZT XLIX 008

 

Na drugim miejscu znalazł się Michał Kowalski, który chciał uchwycić zachód słońca lecz drzewa mu przeszkodziły – tym samym stworzył ognistą kompozycję – czyżby wpływ „Złotoryja112”?

2016 ZT XLIX 006

 

Trzecie miejsce w tym tygodniu zajmuje Iwona Pawłowska, która podeszła do tematu mniej ogniście, ale nie mniej ciekawie.

2016 ZT XLIX 003

Next Post

WYBIERAMY ZDJĘCIE L TYGODNIA 2016 ROKU

Wybory pięćdziesiątego zdjęcia tygodnia odbędą się jak na jubileusz przystało gościnnie. Klub otrzymał zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród i wystawę prac konkursu fotograficznego „Mali mieszkańcy łąki w obiektywie”. Spotykamy się zatem w czwartek 15.12.2016 r o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Żeromskiego w Złotoryi. Po uroczystości będziemy […]