ZDJĘCIE TYGODNIA – 41/2016

Knocik

2016-ZT-XLI-005Niezły spadek formy przechodzą obecnie klubowicze.W miniony czwartek zobaczyliśmy najmniejszą porcję propozycji  tylko 8 sztuk ! Wina leży jak to można  opisać po stronie pogody.Deszcz,mżawka,wiatr i koniec chęci do zrobienia czegoś na konkurs.

Gorsza sprawa była w czwartek po publikacji zdjęć ! Klubowicze zapomnieli,że trzeba wybrać najładniejsze zdjęcie 😉 minionego tygodnia. Tylko jedna osoba pomyślała nad głosowaniem online – Jarek (6,5,1) i były pierwsze punkty.Spotkanie w siedzibie godzina 17:00 obecny sekretarz 🙂 ustalił kolejny zestaw punktów (5,1,-)  i tak wybraliśmy zdjęcie czterdziestego pierwszego tygodnia.Gratulacje dla autorki Anny Bobowskiej za kolejne trzecie z rzędu zdjęcie tygodnia.

 

Next Post

Czwartkowe partnerstwo ZKF

W najbliższy czwartek t.j 20 października 2016 roku zapraszam chętnych klubowiczów do udziału w dwóch wydarzeniach.Oba wydarzenia są dla klubu współpracą partnerska. Pierwsze wydarzenie Targi Pracy,które odbędą się w Zespole Szkół Zawodowych od godziny 10 do 12 na sali sportowej. Na prośbę Urzędu Pracy jesteśmy zaproszeni do wizyty i relacji […]