WYBIERAMY ZDJĘCIE LIII TYGODNIA

Knocik

2015-ZT-LIII-003Kończymy rok z nadzieją na lepszą przyszłość.Dziś spotkania nie będzie ! oby takich chwil było jak najmniej.

Internetowo wybieramy wyjątkowe zdjęcie tygodnia.Po raz pierwszy w historii klubu uzbiera się nam aż 53 zdjęcia tygodnia.Te ostatnie poznamy w najbliższą niedziele po obliczeniu wszystkich głosów.Terminem ostatecznym jest 9 rano 3 stycznia 2016 roku.Gorąco wszystkich zachęcam do oddawania głosów i dyskusji nad nowościami w klubie.

W dniu wczorajszym na spotkaniu zarządu ustalono kilka nowości,które z czasem zostaną ogłoszone.

Pierwsze nowości zostają wprowadzone już dziś.Jak widać na zdjęciach pojawił się nowy znak wodny.Obecnie w dwóch kolorach czarny lub biały.Decyzja w rękach klubowiczów do najbliższej niedzieli.

Kolejną nowością,która zostaje wprowadzona to wewnętrzny konkurs z nagrodami.Rozpoczynamy od przyszłego tygodnia wtedy zobaczymy pierwszy zestaw konkursowych zdjęć.Każdy kto zgłosi co najmniej jedno zdjęcie otrzyma 1 punkt i tak będzie przez wszystkie tygodnie nadchodzącego roku.

Kolejne punkty zdobywamy wygrywając głosowania.Za zdjęcie tygodnia zwycięzca otrzyma 5 pkt.Drugie miejsce to 3 pkt za każde zdjęcie.Trzecie miejsce to 1 pkt za każde zdjęcie.

Bonusowe punkty zostaną wprowadzone za zadanie domowe.Za zwycięstwo w tym konkursie  5 pkt.

Ogólna suma punktów ustali zwycięzców w konkursie.Ostateczne wyniki poznamy na początku  2017 roku.Na bieżąco będzie prowadzona klasyfikacja konkursowa.Mile widziane uwagi i propozycje.

W najbliższych dniach zostanie uporządkowany  regulamin klubowy.

Dodaj komentarz

Next Post

ZDJĘCIE LIII TYGODNIA

Czas zakończyć rok 2015 ogłaszając wyniki internetowego głosowania. Nieważne jak się zaczyna,ważne jak się kończy.Tym razem na końcu cotygodniowego konkursu pojawił się Robert Pawłowski,który wygrał plebiscyt najlepszej fotki pięćdziesiątego trzeciego tygodnia. Za plecami zwycięzcy wyjątkowy tłok dawno nie widzianych klubowiczów.Miejsce drugie dla dwóch klubowiczów.     Pierwsza fotka autorstwa Jana […]