ECHO ZŁOTORYI 7/2015

Knocik

ECHO 7-2015W kolejnym konkursie fotograficznym na potrzeby miesięcznika „Echo Złotoryi” główną nagrodę otrzymuje Przemysław Bartkiewicz zdobywając uznanie redakcji.Wyróżnieniem  jest  zdjęcie pałacyku nad zalewem na okładce czasopisma.

Od lat Złotoryjski Klub Fotograficzny jest producentem zdjęć do tego czasopisma wykorzystywanych przede wszystkim jako okładki i graficzne załączniki do  artykułów.

Niektórzy z klubowiczów czynnie redagują czasopismo odwiedzając przy okazji nieznane tereny i osobowości. W bieżącym numerze zobaczymy miedzy innymi relację Iwony Pawłowskiej z wizyty w chorwackim mieście Kalnik.

Czasopismo do nabycia na terenie powiatu złotoryjskiego.

Kalnik - Echo 7-2015

Galeria okładek miesięcznika „Echo Złotoryi” autorstwa Złotoryjskiego Klubu Fotograficznego.

Dodaj komentarz

Next Post

WSPOMNIENIA WAKACYJNE - FINAŁOWE ROZSTRZYGNIECIE

Dwumiesięczny konkurs tematyczny rozstrzygnięty.Tytułem zadania były wakacje i wspomnienia klubowiczów w tym okresie. Zwycięzca zostaje Michał Wozowczyk ,który wędruje do dnia dzisiejszego.     Niedaleko punktowo uplasował sie kadr Anny Bobowskiej zrobiony z kilku zdjęć tak zwana panoramka naszego morza.Na trzeciej pozycji plasuje sie Iwona Pawłowska. Tematem kolejnego zadania domowego […]

Przeczytaj