ZDJĘCIE XVI TYGODNIA

rp

2015-ZT-XVI-003.jpgKolejny wybór zdjęcia tygodnia za nami. Tym razem mieliśmy przyjemność spotkać się w Hotelu Qubus na specjalne zaproszenie Pani Manager. Przy licznie zebranych klubowiczach mogliśmy, przy kawie i herbacie, kulturalnie podebatować na temat najlepszego dzieła tygodnia.

Oprócz jednorazowej zmiany miejsca, modyfikacji uległ sposób głosowania. W pierwszej kolejności głosujemy na zdjęcie,a później omawiamy wszystkie propozycje . Czy to się przyjmie? Okaże się wkrótce.

W tym tygodniu pierwszym miejscem może poszczycić się Tomasz Gilowski przedstawiający nietypowy portret modelki pomalowanej farbkami UV.

Na drugim miejscu znalazła się praca Michała Kowalskiego,który wybrał się na wycieczkę do Görlitz.2015 ZT XVI 011.jpgTrzecie miejsce należy do Andrzeja Cukrowskiego,który pokazał że abstrakcją mogą okazać się zasadzone w równych rzędach ziemniaki frytkowe 🙂2015 ZT XVI 007.jpg

Dodaj komentarz

Next Post

NIEBO - ZADANIE DOMOWE

Niebo widziane okiem klubowiczów czas ocenić. Siedemnaste zadanie  będzie ocenione o godzinie siedemnastej w klubowej  atmosferze lepszej lub gorszej. Spotykamy sie tam gdzie zawsze w siedzibie przy ulicy Szkolnej na poddaszu.