ZDJĘCIE VIII TYGODNIA

Knocik

2015-ZT-VIII-009Zbiornik wody „Słup” o poranku tym razem najładniejszym zdjęciem ósmego tygodnia.

Wizytatorką tego miejsca o poranku jest pasjonatka ptactwa Magdalena Owad,która kolekcjonuje  drugi tytuł.Jednocześnie dołączyła do liderek jako najlepsza klubowiczka w 2015 roku.Wystarczyły dwa tygodnie aby ukazać potencjał jaki do tej pory ukrywał się w Złotoryi.

Najładniejsze zdjęcie wybrało aż 7  z 14 obecnych klubowiczów oddając maksymalną ilość punktów.Miejscem drugim poszczyci się nieobecny w kraju Przemysław Bartkiewicz. Ukazujący i zachęcający do wizyty w zagranicznym plenerze.2015 ZT VIII 001Trzecie miejsce dla Sylwiusza Godynia reportera w hali Tęcza.2015 ZT VIII 006Wyróżnienie:

2015 ZT VIII 005
Anna Bobowska

Przy ostatnich zgłoszonych propozycjach do VIII Zdjęcia Tygodnia doszło do naruszenia regulaminu przez dwoje klubowiczów. W związku z tym przypominam, że w przypadku odbytego pleneru klubowicz, który uczestniczył w plenerze ma prawo wysłać cztery zdjęcia w tym trzy z pleneru i jedno dowolne (może być też z pleneru) natomiast klubowicz, który nie brał udziału w plenerze może wysłać tylko jedno dowolne zdjęcie na konkurs. W przyszłości osoba, która złamie regulamin musi się liczyć z niedopuszczeniem prac do konkursu lub dyskwalifikacją w przypadku ich wyróżnienia.

Z treścią regulaminu można się zapoznać na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Next Post

Czwartkowy plener

W dniu jutrzejszym spotykamy się tym razem nie pod pomnikiem Reymonta tylko w Złotoryjskim Ośrodku Kultury ,w którym odbędzie się wystawa i wybór najlepszego zdjęcia 2014 roku oraz ogłoszenie wyników Człowieka Ziemi Złotoryjskiej 2014.