Ukryta Europa

rp

 

Konkurs Ukryta Europa

Poznaj historię własnej okolicy i stwórz z nami europejski szlak zabytków!  Już dziś wyślij swoją pracę i zgarnij atrakcyjne nagrody! Do konkursu zapraszamy  osoby z całej Polski w trzech kategoriach wiekowych: 13-15 lat, 16-19 lat i od 20 lat  wzwyż.Termin nadsyłania prac: 31 października 2013 r.

Więcej informacji na stronie www.haus.pl

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej zaprasza do udziału w konkursie Ukryta Europa. Ideą konkursu jest pokazanie oraz zwrócenie uwagi na często nieznane lub zapomniane miejsca, obiekty w Polsce, które stanowią przykład sztuki, kultury, architektury europejskiej lub upamiętniają wydarzenia historyczne, które zaistniały w kontekście europejskim i mają znaczenie nie tylko regionalne, ale posiadają odniesienie do historii i dziejów Europy. Wybrane obiekty pomogą nam stworzyć swoisty europejski szlak zabytków, który zostanie naniesiony na interaktywną mapę dostępną na stronie internetowej Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wszystkie wyróżnione prace znajdą się w kalendarzu Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej na 2014 rok.

Informacje o konkursie fotograficznym

Regulamin konkursu „Ukryta Europa”

 

Dodaj komentarz

Next Post

Wybieramy Zdjęcie XLII Tygodnia

Dzisiaj szykuje się dłuższe posiedzenie, bo oprócz Zdjęcia Tygodnia, będziemy musieli rozstrzygnąć powarsztatowy mini konkurs.