Wybieramy Zdjęcie XXVII Tygodnia

rp 7

1Dzisiaj w konkury staje 17 zdjęć.

Niestety za(nie)rząd nie podjął klarownej decyzji w sprawie czwartkowych spotkań i trudno powiedzieć, czy wybory odbędą się w trybie bezpośredniego stawiennictwa czy via internet. Póki nie jest to rozstrzygnięte, głosy można oddać do dzisiaj do spotkania klubowego przez internet lub na ręce sekretarza podczas spotkania(?) – chyba, że za(nie)rząd zadecyduje inaczej.

7 thoughts on “Wybieramy Zdjęcie XXVII Tygodnia

 1. Na dzisiejszym spotkaniu sekretarz bedzie nieobecny (głosy wysyłam do godziny 17)!!!.Podobnie jest z Prezesem,który informował o urlopie !!!Co do zastępcy to urlop ma juz 2 lata 😉 !!! – i to sie klubowi podoba.
  Wiec jako solista nie bede decydował o planach rodzinnych.Debata internetowa na temat spotkań w lipcu odbyła sie szerokim odzewem w komentarzach co widac w dzisiejszej zapowiedzi artykułu .Jest spotkanie a moze go nie ma.Jest zarząd a moze go nie ma.

 2. Ja chętnie bym zagłosował, ale nie wiem jak skoro nie mogę dziś być na spotkaniu a i chyba ogólnie frekwencja będzie kiepska:(:(:( co do spotkań latem to komentarzy było że ho ho 😉 chciałem jeszcze zauwarzyć fakt że zdjęcia z poprzedniego tygodnia nie ma na stronie w miniaturkach – mówię oczywiście o swojej fotce;) Sezon urlopowy to chyba bardzo ciężki sezon dla Klubu:( W JAKI SPOSÓB BĘDZIE MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ, kto będzie????

 3. Michał głosy wyślij na adres foto@tmzz.pl dziś do godziny 17. Chetnych na wizyte (czyżby tylko dwóch klubowiczów) i debate nie ma – dziwne 😉

 4. Knocik jeśli don Padre Prezessi jest na urlopie a vice się miga to Ty podejmujesz decyzje i już – w końcu jesteś 34% czy nie? 😛
  Nas też nie będzie na spotkaniu i jestem za opcją głosowania internetowego przez czas wakacji.
  Niemniej swoje głosy oddamy do 17:00

 5. Konieczna jest dogrywka: zdjęcia nr 3 i 4 otrzymały po 4 głosy. Niech ktoś z „zarządu” zadecyduje jak i do kiedy należy dograć.

 6. W ten sposób jedyny polski klub piłkarski awansował do finału europejskiego pucharu. Wygrywając po rzucie monetą.

Dodaj komentarz

Next Post

Zdjęcie XXVII Tygodnia

W XXVII tygodniu, aby wyłonić zwycięzcę, konieczna była dogrywka.