Nasi znowu najlepsi

rp 6

Wybrano najładniejsze zdjęcie wulkanów

Komisja Konkursowa Konkursu Fotograficznego \”Kraina Wygasłych Wulkanów\” ogłoszonego przez Partnerstwo Kaczawskie wybrała najlepsze zdjęcia zamków i wulkanów z naszej pięknej krainy. Z pośród nadesłanych prac obradującemu jury do gustu najbardziej przypadła praca Sylwiusza Godynia (Złotoryjski Klub Fotograficzny) z Wojcieszowa.

I miejsce – Sylwiusz Godyń (Ostrzyca zimą) z Wojcieszowa

II miejsce – Łukasz Rycąbel (Ostrzyca latem) z Proboszczowa  (Złotoryjski Klub Fotograficzny)

III miejsce – Zdzisław Sokołowski (Zamek Grodziec) z Targoszyna
Przyznano również 2 Wyróżnienia, które otrzymali: Małgorzata Rachwał i Bartłomiej Łuc. Dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostały rozdane podczas konferencji regionalnej Partnerstwa Kaczawskiego 28 czerwca br. w Teatrze Miejskim w Jaworze, gdzie oficjalnie ogłoszono wyniki i zaprezentowano zwycięskie zdjęcia. Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym pn. „Przyroda i ludzie”, do którego na prace czekamy do 31 października 2011r.

Nagrodami w konkursie były Cyfrowa ramka, fotobanki pamięci i dyski zewnętrzne, które zakupiono ze środków Unii Europejskiej z EFRROW w ramach umowy przyznania pomocy na działanie 4.3.1 „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja” objętego PROW na lata 2007-2013, Oś 4 Leader.

Nagrodzone zdjęcia znajdą się m.in. w najbliższych publikacjach Partnerstwa promujących region.

Konkurs współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej z EFRROW w ramach umowy przyznania pomocy na działanie 4.3.1 „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja” objętego PROW na lata 2007-2013, Oś 4 Leader

źródło: zlotoryja.info za  partnerstwokaczawskie.pl

6 thoughts on “Nasi znowu najlepsi

  1. Ku chwale ZKF-u Panie Prezesie !!!

    Robert masz na myśli plener dwudniowy? 😉

Dodaj komentarz

Next Post

Wyjazdowe spotkanie klubowe

W najbliższy czwartek (7 lipca) zamiast nudnego spotkania klubowego na miejscu, proponujemy wyjazdowy plener na zamku w Grodźcu.