14 thoughts on “Ognisty Plener

 1. Program:
  16.00 – 17.00 – taneczne lodowisko
  17.15 – pokazy gaśnicze Straży Pożarnej
  18.00 – teatr taneczny ognia
  18.00 – start lampionów na ogrzewane powietrze
  18.00 – 19.00 – start balonu na ogrzewane powietrze
  19.00 – pokaz sztucznych ogni

  Tak wyglada rozkład jazdy festynu.

  Przy okazji przypominam klubowiczom ze istnieje regulamin ,który w ostatni czwartek został złamany !!!
  Jezeli sa plenery to wysyłamy 3 zdjęcia z plenerów i jedno dodatkowe !!! Jedna osoba niestety nie zaliczyła zadnego pleneru i wysłala ponad jedno zdjecie dowolne.
  Pozdrowienia dla tej osoby 😉

  Kolejna prośba : Skoro Forum nie działa to poprosze usunąć zbedne rzeczy na stronie.

  Kolejna rzecz po co wybieramy zdjęcie miesiąca ??? Jak i tak zdjecie roku zostało wybrane ze zdjeć tygodnia …:) itd… idzie zima 😉

 2. No cóż dziekuję za pozdrowienia 🙂
  Czyżby Twoje zdjęcie zajęło 4 miejsce? 😛

  Rzeczywiście przesłałem trzy zdjęcia do wyboru tylko czy na pewno złamałem regulamin?
  W czwartek plener FOTOGRAFICZNY odbył się PRZED spotkaniem klubowym a w niedzielę odbył się plener OBJAZDOWY (cyt. „(…)W niedzielę (13 lutego) o godz. 15.00 zbieramy się u boku Władka Reymonta i udajemy się na rekonesans czyli wycieczkę objazdową(…)”
  Rekonesans czyli inaczej rozpoznanie a nie fotografowanie 🙂

  Ale, żeby być w porządku wobec pozostałych klubowiczów zrzekam się dobrowolnie trzeciego miejsca na rzecz zdjęcia z miejsca IV i mam nadzieję, że był to pierwszy i ostatni przypadek złamania regulaminu 😉

  (a tak na koniec to czy czasem nie od Ciebie słyszałem, że przepisy są po to, żeby je łamać?) 😛

 3. Oj tego Ci nie powiem czy akurat moje zajeło 4 miejsce bo jak tak to też sie zrzekam miejsca 😉 z odzysku. Klub wybrał niech tak zostanie tylko a ja tylko przypominałem o regulaminie .
  A czwartkowy plener jest w pełni plenerem.Poniewaz zdjecia sa ważne od czwartku do srody godziny 23.59:59 😉

 4. Ty tylko przypomniałeś, ja się tylko bronię 😉

  ponownie cytat, tym razem z regulaminu:
  „1. Zdjęcia tygodnia wybierane są na czwartkowych spotkaniach klubowych spośród zdjęć nadesłanych przez klubowiczów na adres foto@tmzz.pl i wykonanych pomiędzy kolejnymi spotkaniami klubowymi.”

  spotkanie klubowe w ów czwartek zostało zaplanowane po plenerze na dachu prawda? 🙂

  ale mniejsza o.

  A wracając do Twojego pytania o zdjęcie miesiąca i roku – zdjęcie miesiąca również jest wybierane nie tylko ze zdjęć tygodnia ale także z innych zdjęć wyróżnionych.

 5. Zdjecie roku równiez nie było wybierane tylko ze zdjęć tygodnia ale także z tych kolejnych miejsc 😉

  spotkanie klubowe w ów czwartek zostało zaplanowane po plenerze na dachu prawda?

  nieprawda 😉

 6. Normalnie do sądu iść trzeba i to rozstrzygnąć 🙂 Kiedyś (już trzy latka stuknie niedługo klubowi) jakiś było chyba luźniej (bez regulaminów, paragrafów) – brało się aparat i odprężało przy robieniu zdjęć.

  Co do braku forum i ciągłych wpisów Knocika na ten temat to odezwij się w tej sprawie do Kacpra, który forum stawiał i na phpBB by Przemo się zna aby sprawdził co nie nie tak. Szybciej chyba sprawa zostanie załatwiona niż dodawanie kolejnego komentarza „skoro forum nie działa”.

 7. Bartek o sadzie to ty nie wspominaj bo………..

  Zapraszam do klubu to poznasz regulaminy i nie bedzie Ci luźniej bo ostatnio dostawiamy krzesła 😉
  Ciagłe wpisy Knocika co do forum ( i nie forum ) poprostu ktoś lub grupa ludzi założyła strone i niech tak będzie….Nieważne czy działa część działów czy nie działa ale strona jest i niech tak zostanie.

  Kiedyś prosiłem o zmiane loga strony i tak niech bedzie ustaliła wiekszość klubowa.Teraz logo jest w projekcie na nowe plakaty pewnej imprezy i widać niestety tylko czarne tło ;( itd itd po co nabijać komentarze …..

 8. Co do odprężania się,to popieram Bartka Jeziorskiego,a strona i tak musi być i basta.

 9. To może Knocik jako sekretarz zrobisz coś konstruktywnego i zbierzesz tego kogoś lub grupę i przedyskutujesz z nimi twoje pomysły odnośnie strony, bo nie każdy ma czas czytać czytać twoich gorzkich żalów a ten ktoś lub grupa nie otrzymała od Ciebie bezpośredniej informacji.

  Odnośnie loga była mała dyskusja, tu również mógł byś się wykazać jako sekretarz i ustalić jakiś termin poświęcony tylko tej kwestii. Kilka osób złożyło swoje propozycje, możesz się z nimi skontaktować (również bezpośrednio, bo nie każdy z członków klubu wchodzi na stronę klubu), przekazać jakiś termin do którego powinni złożyć ostateczne projekty a później niech klub się wypowie czy zmieniamy logo czy pozostajemy przy obecnym.

  Ale może jednak nie, dodaj kolejny komentarz 🙂

 10. Bartek jak nie chodzisz na spotkania to sie nie wypowiadaj co moze sekretarz zrobić.Ja raportu nie bede pisał ze na tym i na tym spotkaniu ustalono to i to.Loga w skrócie nie zmieniamy bo jest cacy obecne 😉 taka była decyzja z roku 2010 któreś tam spotkanie.
  Co do terminu to ja moge tylko ustalic kiedy bede zbierał kolejne składki nic pozatym.

  bo nie każdy z członków klubu wchodzi na stronę klubu

  Ciekawe czy jest taki członek klubowy ,który tu nie zaglada.

 11. Powody dla których nie mogę uczestniczyć w spotkaniach klubu są chyba znane (praca zawodowa), odnośnie wchodzenia na stronę źle się wyraziłem – chodziło mi o częste sprawdzanie wpisów, komentarzy, itp. a nie tylko sprawdzanie czy jest plener czy nie.

 12. wdech, wydech…
  wdech, wydech…
  wdech, wydech…
  adin, dwa, tri…
  spakojna…

  jak nie pomaga powtórzyć.

  🙂

Dodaj komentarz

Next Post

Sukces klubowicza na arenie ogólnokrajowej

Miło nam donieść, że nasz klubowicz Przemysław „Krecik” Bartkiewicz odniósł duży sukces. Jego zdjęcie, które nota bene zostało wybrane tydzień temu Zdjęciem Tygodnia…