17 thoughts on “Wybieramy zdjęcie miesiąca – czerwiec 2010

 1. Sorki za błąd ale zdrobnienie Sylwek bardziej skojarzyło mi z Sylwestrem i zdjęciami sztucznych ogni Knocika 🙂 zaraz poprawię!

 2. czy ja jestem podobny do sztucznych ogni Knocika??? 🙂

  Knocik Sylwiusza jeszcze przed nami i to bliżej niż Sylwestra 🙂

 3. Tak informacyjnie: w ciągu pierwszych 24 godzin oddano już 52 głosy, tylko jedno zdjęcie nie ma na swoim koncie jeszcze żadnego głosu – a żeby podgrzać emocje dodam, że wyniki są bardzo wyrównane 🙂

 4. Jest problem z wyświetlaniem się zdjęć. Czasem nie ma ich w ogóle. Trzeba dopracować system.

 5. @ip wszystko było robione pierwszy raz i na szybko, zaraz sprawdzę co się dzieje bo faktem jest, że w jednej godzinie są wszystkie zdjęcia, za chwile nie ma jednego a później żadnego 🙁

 6. Jeżeli chodzi o Biegi Wulkanów to muszę kilku osobom pogratulować zrozumienia opisania plików w znaczeniu pozytywnym: Sylwek, Iwona, Łukasz, Bartek, Andrzej – zrozumieli temat; Piotrek z Robertem byli blisko ; )

 7. Robert średnio zrozumiał to, co sam wymyślił 🙂 Brawo.

 8. Przez kilka ostatnich zdjęcia nie były wyświetlane więc głosy w tym czasie oddane zostaną odjęte od całości. Na chwilę obecną oddano 90 głosów.

 9. Kombinacja alpejska w F1?
  To mocno skomplikowane jest… 🙂

  Bartek – 90 głosów przed czy po odjęciu?

Dodaj komentarz

Next Post

Wybieramy Zdjęcie XXVII Tygodnia

Wakacje, więc tylko zatwardziali fotomaniacy pstrykają gdzie i co popadnie. Po ubiegłotygodniowych żniwach dzisiaj jakoś tak skromnie wyglada peleton wyścigu po żółta koszulkę lidera.