Zapraszamy na plener

rp 13

Jak donoszą zaprzyjaźnieni synoptycy, w sobotnie przedpołudnie pomiędzy Jaworem a Złotoryją, a dokładnie w okolicach wsi Pomocne spomiędzy ciekawych chmur, których nazw trudno zapamiętać, ma świecić piękne słońce.

Dlatego też własnie na sobotę zaplanowaliśmy plener we wsi (albo na jej obrzeżach) Pomocne. Zbiórka o 7:00 (rano) przed ZOKiem. Słońce wschpodzi o 7:20, więc mamy 2 do 3 godzin na znalezienie odpowiednich plenerów dla naszego pleneru. Mamy nadzieję, że po piątkowych opadach będzie można tam dojechać. Zapraszamy wszystkich chętnych o rezerwowanie miejsc, których liczba może być ograniczona troszkę.

13 thoughts on “Zapraszamy na plener

  1. Czy Wy na głowę upadliście?! O 7 rano? W pierwszy dzień ferii? Kiedy człowiek chce wreszcie poczuć smak snu bez wyrzeczeń? Ło Matko Bosko! Od razu widać, że nie było mnie na spotkaniu klubowym i zabrakło głosu rozsądku 🙂

  2. Heehee iwona to mój pomysł 😉 z poparciem wiekszości.Szkoda ze ciebie nie było ale były jeszcze lepsze pomysły z wyjazdem do Zoo i budzeniem misiów zeby wiosne zobaczyli.

    Pozatym proponuje dyskusje i obserwacje tego tematu nad wyjazdem w niedziele gdyby w sobote nie było szans na ładniesze niebo.

  3. Na Twoim miejscu nawet nie przyznawałabym się do tego wszystkiego. Ale z drugiej strony ocaliłeś skórę Robertowi 🙂

  4. Wiesz o tym ze najgłupsze pomysły ma knocik ale jest wielu płci meskiej co je popieraja ;)Poprostu mam szerokie plecy …hehheee

  5. Nie pochlebiaj sobie 🙂 Plecy to nie wszystko, szczególnie u faceta 🙂

  6. No to jak, sobota/niedziela? Ja tam wolę wcześniej, czyli jutro. Ma ktoś jakieś wiarygodne niusy pogodowe na weekend?

Dodaj komentarz

Next Post

Plener II podejście

Zarażeni szerzącym się defytyzmem na forum, którą pogłębił Smerf Maruda, czterech potencjalnych plenerowiczów zdecydowało o 7 z minutami, że spotkają się jescze raz nazajutrz (t.zn. w niedizelę) o tej samej porze.