Moje miejsce na Ziemi – wystawa

rp

Echo Złotoryi zaprasza 13 stycznia o godzinie 17.00 do siedziby TMZZ (Dom Nauczyciela Bacalarus – ul. Szkolna 1) na doroczne spotkanie z czytelnikami i sponsorami. Tym razem dodatkową atrakcją spotkania będzie otwarcie pokonkursowej wystawy fotograficznej: „Moje miejsce na Ziemi” oraz wręczenie nagród laureatom. Konkurs został zorganizowany przez Złotorysjki Klub Fotograficzny działający przy Towarzystwie Miłośników Ziemi Złotoryjskiej a patronat nad nim objął pan Starosta Powiatu Złotoryjskiego Ryszard Raszkiewicz, patronami medialnymi byli zaś: Portal internetowy – Zlotoryja.info oraz miesięcznik Echo Złotoryi.

Echo Złotoryi zostało reaktywowane w 2006 r. po blisko 15-letniej przerwie i od 3 lat systematycznie dociera do czytelników w powiecie złotoryjskim. Czytają go również złotoryjanie w różnych zakątkach Ziemi. Co roku redakcja spotyka się ze swoimi czytelnikami oraz sponsorami, aby poznać ich opinie na temat czasopisma, aby z numeru na numer podnosić jakość i atrakcyjność wydawnictwa.

Dodaj komentarz

Next Post

Plener z katorżnikami - relacja

Ludzie małej wiary zadawali sobie w niedzielne przedpołudnie pytanie: czy aby plener się odbędzie. Klubowicze, jak klubowicze – pogoda raczej ich nie zniechęca, ale biegacze? Ludzie małej wiary próbowali się zakłądać: ciekawe ilu klubowiczów będzie – trzech góra? Ludzie większej wiary stawiali na pięciu i więcej…